Historia


 

Ponad 25 lat doświadczenia

Korbanek Sp. z o.o. jest kontynuacją i rozwinięciem oferty Domu Handlowego Henryki i Pawła Korbanków z Tarnowa Podgórnego. Dom Handlowy rozpoczynał działalność w 1989 roku od sprzedaży części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych oraz ciągników i maszyn polskiej produkcji - po kilku latach stał się jednym z największych importerów maszyn rolniczych w Europie.


 

Cztery fakty o nas

Ciągly rozwój

Od 1989 roku po dziś dzień, stale się rozwijamy. Każdego dnia sprzedajemy nowe ciągniki oraz używane części. Znamy się na rzeczy. Ponad 25 lat doświadczenia to spory atut, jesteśmy z tego dumni.

Profesjonalizm

Zaufało nam już setki tysięcy rolników z całej Polski. Dlaczego? U nas można znaleźć tylko sprzęt dobrej, o ile nie najwyższej klasy. Współpracujemy z największymi firmami z branży.

Doradztwo

Zawsze dbamy o to, aby zakupiony przez naszych Klientów sprzęt cieszył ich jak najdłużej. Kluczowym elementem jest dobra decyzja. Stad nasze doradztwo, zawsze służymy pomocną radę i z chęcią coś podpowiemy.

Oddziały w całej Polsce

Centrala naszej firmy znajduje się w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. Jednak posiadamy także oddziały w całej Polsce. Dzięki temu nasza oferta jest na wyciągnięcie ręki Klientów z każdego województwa.